MENU
x

Kapcsolat

FinnAgora

Kelenhegyi út 16/A
H-1118 Budapest
(a Finn Nagykövetség épületében)

+36 1 478 1010
info@finnagora.hu

A FinnAgora hétfőtől péntekig, 9-16 óráig tart nyitva.
Az email címek formátuma a következő: keresztnév.vezetéknév(at)finnagora.hu.

Kövess minket:
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube

Anneli Temmes

Anneli Temmes

Ideiglenes Igazgató (1.1-30.6.2022)

+36 20 800 7364
anneli.temmes@finnagora.hu
Nyelvek: finn, svéd, angol, orosz

Eero Yrjö-Koskinen

Eero Yrjö-Koskinen

Igazgató (Szabadságon 1.1-30.6.2022)

+36 20 800 7364
eero.yrjo-koskinen@finnagora.hu
Nyelvek: finn, angol, francia, spanyol, svéd

Anna Tilly

Anna Tilly

Kulturális Menedzser

+36 20 250 1077
anna.tilly@finnagora.hu
Nyelvek: magyar, angol, finn

Rebecka Vilhonen

Rebecka Vilhonen

Rendezvényszervező (TelepART)

+36 20 402 3416
rebecka.vilhonen@finnagora.hu
telepart@finnagora.hu
Nyelvek: svéd, finn, angol

Éva Haris

Éva Haris

Rendezvényszervező és adminisztrációs szakember

eva.haris@finnagora.hu
Nyelvek: magyar, finn, angol, orosz, francia

Mirjam Ekelund

Mirjam Ekelund

Gyakornok

+36 20 402 3682
mirjam.ekelund@finnagora.hu 
Nyelvek: svéd, finn, angol

Valtteri Nivala

Valtteri Nivala

Gyakornok

+36 20 225 5417
valtteri.nivala@finnagora.hu
Nyelvek: finn, angol