MENU
x

Kontakt

FinnAgora

Kelenhegyi út 16/A
H-1118 Budapest
(I Finlands ambassadors byggnad)

+36 1 478 1010
info@finnagora.hu

FinnAgora håller öppet från Måndag till Fredag, klo. 9.00-16.00.
E-postadress formatet är följande: flörhamn.efternamn(at)finnagora.hu

Följ oss på:
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube

Anneli Temmes

Anneli Temmes

Tillfällig Direktör (1.1 - 30.6.2022)

+36 20 800 7364
anneli.temmes@finnagora.hu
Språk: finska, svenska, engelska, ryska

Eero Yrjö-Koskinen

Eero Yrjö-Koskinen

Direktör (Tjänstledig 1.1-30.6.2022)

+36 20 800 7364
eero.yrjo-koskinen@finnagora.hu
Språk: finska, engelska, franska, spanska, svenska

Anna Tilly

Anna Tilly

Kulturproducent

+36 20 250 1077
anna.tilly@finnagora.hu
Språk: ungerska, finska, engelska

Rebecka Vilhonen

Rebecka Vilhonen

Eventproducent (TelepART)

+36 20 402 3416
rebecka.vilhonen@finnagora.hu
telepart@finnagora.hu
Språk: svenska, finska, engelska

Éva Haris

Éva Haris

Evenemangs- och förvaltningsspecialist

eva.haris@finnagora.hu
Språk: ungerska, finska, engelska, franska, ryska

Mirjam Ekelund

Mirjam Ekelund

Praktikant

+36 20 402 3682
mirjam.ekelund@finnagora.hu 
Språk: svenska, finska, engelska

Valtteri Nivala

Valtteri Nivala

Praktikant

+36 20 225 5417
valtteri.nivala@finnagora.hu
Språk: finska, engelska